/ TreDo / O nas

TreDo Treningi Doradztwo

Firma funkcjonuje na rynku od ponad 10 lat i realizuje projekty biznesowe, odpowiadając na potrzeby rynku i Klientów w dość dynamicznie zmieniającym się otoczeniu rynkowym. Nasze działania i przeprowadzane projekty koncentrują się na wspieraniu organizacji w rozwoju i właściwym zarzadzaniu ludźmi.

To dwa ważne obszary w firmach, które najczęściej ze sobą współistnieją, dlatego w naszej ofercie i współpracy z Klientami są one ze sobą integralne. W realizację projektów szkoleniowych włączamy elementy doradztw, a podczas projektów konsultingowych uwzględniamy zawsze rozwój pracowników (indywidualny i zespołowy).

Jak pracujemy?

Nasze podejście oparte jest na gruntownej analizie Klienta i jego realnych potrzeb i dostosowaniu projektu, a wynika ono z lat doświadczeń pracy z Klientami na rynku szkoleniowym i doradczym w Polsce oraz z wykształcenia i wiedzy trenerów / konsultantów.

Większość projektów rozpoczynamy od analizy i diagnozy organizacji czy zespołu oraz kończymy adekwatnym do tego badaniem efektywności działań. Po zakończeniu etapu właściwego projektu, nie zamykamy współpracy, a realizujemy follow-up czy doradztwo.

Z związku z takim modelem pracy - nie realizujemy standardowych rozwiązań i programów rozwojowych, a pracujemy indywidulanie z każdym Klientem tworząc wciąż nowe projekty i realizacje.

Co nas wyróżnia!

  • integrowanie szkoleń i doradztwa (nasi trenerzy są również konsultantami),
  • nasi trenerzy łączą w sobie doświadczenie i wykształcenie (najczęściej psychologiczne i pokrewne)
  • przy pracy z Klientem bazujemy zawsze na sprawdzonej i naukowo potwierdzonej metodologii i narzędziach (zarówno szkoleniach, jak w konsultingu),
  • naszym celem nadrzędnym jest budowanie stałej relacji z Klientami i wspieranie ich w rozwoju zarówno indywidulanych pracowników, jak i całej organizacji.

Zespół TreDo

Magdalena Adamczyk - Zięba trener | konsultant

Magdalena
Adamczyk - Zięba

Jestem trenerem i konsultantem HR z 10-letnim stażem w biznesie. Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu zarządzania personelem, projektowania i prowadzenia sesji AC / DC.

Sylwia Rybak trener | konsultant

Sylwia
Rybak

Jestem trenerem i konsultantem zarządzania. Specjalizuję się głównie w szkoleniach z zakresu budowania i zarządzania zespołem, przywództwa i motywowania.

Anna Małecka coach | psychoterapeuta

Anna
Małecka

Jestem coachem i psychoteraputką. Specjalizuję się AC / DC, tworzeniu i wdrażaniu systemów ocen okresowych wraz z ocenami 360 stopni oraz coachingu biznesowy.

Anita Chmara trener | coach

Anita
Chmara

Prowadzę coachingi i szkolenia. Specjalizuję się we wszystkim, co wiąże się z relacjami, także tymi trudnymi: emocje w biznesie, "trudny klient", prowadzenie rozmów menedżerskich.


Copyrights © 2001 - 2021 & All Rights Reserved by TreDo Treningi Doradztwo.